Umów wizytę

Fizjoterapia i terapia manualna

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

Zrób dobrze swojemu ciału i zadbaj o nie, zanim poczujesz ból lub doznasz kontuzji. Zarezerwuj termin u fizjoterapeuty w Krakowie, który sprawi, że poprawisz, utrzymasz lub wrócisz do pełnej sprawności.

W DoHealth wykonuję zabiegi nie tylko w zakresie fizjoterapii, ale również terapii manualnej czy masaży (np. masaż tkanek głębokich). Pomagam pacjentom odzyskać zdrowie, uprawiać aktywność fizyczną, wykonywać codzienne czynności bez bólu i po prostu – cieszyć się życiem w sprawnym ciele bez względu na wiek. Zadbaj o swoje ciało z DoHealth!

Co daje fizjoterapia?

Fizjoterapia to obszerna dziedzina medycyny, która skupia się na wielu płaszczyznach zdrowia ludzkiego, a jej nadrzędnym celem jest rozwój, utrzymywanie i przywracanie maksymalnej sprawności u pacjentów przez całe życie. Inaczej mówiąc – fizjoterapeuta to człowiek, który robi wszystko, abyś jak najdłużej mógł cieszyć się sprawnym ciałem, które pozwoli Ci na realizację marzeń, uprawianie sportu, wykonywanie codziennych czynności i cieszenie się życiem.

Dzięki fizjoterapii w DoHealth zyskujesz:

 • Skuteczną walkę z bólem i dolegliwościami.

 • Poprawę sprawności i mobilności ciała.

 • Ochronę przed urazami.

 • Profilaktykę zdrowia.

 • Narzędzia do samodzielnej pracy w domu.

 • Plan treningów uzupełniających.

 • Naukę techniki ćwiczeń siłowych (jeśli są niezbędne).

 • Poprawę postawy ciała.

 • Wzmocnienie mięśni posturalnych.

 • Powrót do sprawności po kontuzji.

 • Sposób na radzenie sobie z chorobami (np. stwardnienie rozsiane).

Fizjoterapia to dziedzina, która ma ogromny udział w dbaniu, rozwijaniu i przywracaniu sprawności ciała. Przekonaj się o tym na własnej skórze i skorzystaj z mojej pomocy!

Dla kogo są zabiegi fizjoterapeutyczne w DoHealth?

Fizjoterapia w Krakowie, którą świadczę pod szyldem DoHealth, jest dla każdego. Nie musisz odczuwać bólu lub mieć problemów ze zdrowiem, aby umówić się na wizytę. Zabiegi są bowiem świetnym narzędziem profilaktycznym, które przeciwdziałają występowaniu wielu urazów, kontuzji i dolegliwości. Lepiej zapobiegać, niż leczyć, prawda?

Z pomocy fizjoterapeuty mogą zatem korzystać:

 • Osoby zdrowe, które chcą sprawdzić sprawność swojego ciała, zadbać o swoją sprawność oraz uchronić się przed ewentualnymi urazami.

 • Sportowcy i osoby aktywne fizycznie, które chcą wyleczyć urazy i kontuzje, poprawić regenerację organizmu, zwiększyć efektywność treningów oraz osiągnąć lepsze rezultaty w swojej dziedzinie.

 • Osoby, które chorują i borykają się ze schorzeniami neurologicznymi (np. choroba Parkinsona), układu nerwowo-mięśniowo-szkieletowego (np. bóle pleców i kręgosłupa), układu sercowo-naczyniowego (np. rehabilitacja po zawale) oraz układu oddechowego (np. astma).

Z każdym pacjentem pracuję indywidualnie. Oznacza to, że dostosowuję metody pracy do Twoich osobistych potrzeb. Możesz być więc pewien, że wybiorę takie narzędzia, które i dadzą Ci najlepsze i najtrwalsze efekty.

Cennik fizjoterapeuty – ile kosztuje terapia manualna w Krakowie i pozostałe usługi?

Fizjoterapia – zarówno ogólna, jak i sportowa czy terapia manualna – kosztuje 160 zł za 60-minutową wizytę. Przy zamówieniu pakietu, który zawiera większą liczbę zabiegów, jednostkowa cena za jeden zabieg, jest automatycznie niższa. Zapoznaj się z cennikiem fizjoterapeuty, w którym znajdziesz również moje pozostałe usługi, które świadczę w DoHealth: treningi personalne oraz masaże.

Fizjoterapeuta w Krakowie – zobacz, w czym pomoże Ci DoHealth!

Wykonuję zabiegi fizjoterapeutyczne w Krakowie, które obejmują kilka różnych metod i dziedzin fizjoterapii.

 • Fizjoterapia ogólna – polega na zwalczaniu dolegliwości bólowych mięśni, stawów i kręgosłupa. Przywracam pacjentom sprawność po urazach, kontuzjach i wypadkach. Ponadto przeprowadzam diagnostykę i terapię w schorzeniach oraz dolegliwościach układu mięśniowo-szkieletowego oraz nerwowego.

 • Fizjoterapia sportowa – skupia się na rehabilitacji po różnorodnych urazach (np. skręceniach, zwichnięciach, kontuzjach i przeciążeniach), a także wspiera osiąganie lepszych rezultatów w sporcie. Podczas wizyt dokładnie analizuję wady postawy pacjentów, a także ich siłę mięśniową, kompensacje ruchowe oraz wszelkie ograniczenia ruchomości. Ponadto proponuję, pokazuję i planuję również treningi uzupełniające oraz uczę moich pacjentów poprawnej techniki ćwiczeń siłowych

 • Terapia manualna – specjalistyczna dziedzina fizjoterapii, która zajmuje się schorzeniami neuro-mięśniowo-szkieletowymi. Podczas pracy z pacjentami bazuję na wnioskowaniu klinicznym, technikach manualnych oraz ćwiczeniach terapeutycznych. 

Ponadto – oprócz fizjoterapii – wykonuję również masaże (np. sportowy, klasyczny, relaksacyjny) oraz prowadzę treningi personalne w Krakowie. Czerpię wiedzę z wielu źródeł oraz dziedzin nauki, co powoduje, że pomogę Ci w kompleksowy, holistyczny i skuteczny sposób! Razem przygotujemy Twoje ciało do aktywności fizycznej, zwalczymy ból i pozbędziemy się wszystkich dolegliwości.

@dohealth2023

Szybki kontakt

Obserwuj moje Social Media, a dowiesz się znacznie więcej