Umów wizytę

Podstawy treningu siłowego – zasady skutecznego i bezpiecznego planu

O podstawach treningu siłowego powstało wiele książek i poradników. Gdybym chciał szczegółowo ująć wszystkie czynniki, prawdopodobnie również musiałbym napisać książkę. Postanowiłem jednak zebrać dla Ciebie najważniejsze zasady skutecznego i bezpiecznego treningu na siłowni dla początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych i wszystkich innych.

 • Realnie określ swoje możliwości i cele, zgodnie z aktualnymi predyspozycjami.

 • Stwórz plan treningowy i trzymaj się jego założeń, jednocześnie pamiętając, aby być elastycznym i słuchać się swojego organizmu.

 • Miej na uwadzę nie tylko sylwetkę, ale również zdrowie fizyczne i psychiczne.

 • Rozsądnie dobieraj częstotliwość, intensywność i objętość treningową, aby odnotowywać regularny progres.

 • Skupiaj się przede wszystkim na poprawnej technice wykonywania ćwiczeń, a dopiero w dalszej kolejności na obciążeniu, tempie czy intensywności.

 • Każdy trening zaczynaj rozgrzewką, a na zakończenie wykonuj spokojne „ćwiczenia schładzające” (cooldown).

 • Prawidłowo oddychaj podczas wykonywania treningu, aktywując również przeponę.

 • Dostarczaj sobie nowych bodźców, poprzez progresję obciążeń, zmianę zakresu powtórzeń czy zmianę objętości treningowej.

 • Traktuj trening siłowy i jakąkolwiek inną aktywność fizyczną w formie doskonałej przygody, zamiast katorżniczej drogi pełnej wyrzeczeń.

 • Zadbaj o właściwą regenerację, zwłaszcza o sen oraz odpowiednią podaż kalorii, uzupełniając to o dodatkowe zabiegi (np. masaż).

Tego wszystkiego będziemy się uczyć w trakcie trwania Programu „Naucz się trenować”!

Dzieląc powyższą kwotę na liczbę wizyt, otrzymujesz koszt 150 zł za 1 spotkanie. A do tego otrzymujesz jeszcze szczegółową konsultację, indywidualny plan treningowy na 4 tygodnie ze stałym wsparciem i mnóstwo wiedzy z zakresu fizjoterapii, treningu medycznego, anatomii i treningu siłowego. Oceń, czy to się opłaca!

Cena Programu: 1500 zł

Naucz się trenować!
Autorski program DoHealth

Co zawiera program „Naucz się trenować”?

W trakcie trwania programu zyskasz wiele profitów!

 • Zaczniemy od szczegółowej konsultacji, zawierającej wywiad oraz analizę: wad postawy, kompensacji ruchowych, siły mięśniowej i deficytów ruchomości

 • Konsultacja jest darmowa! Dopiero po jej przeprowadzeniu, zdecydujesz, czy chcesz podjąć ze mną współpracę i rozpocząć program. 

 • Program zawiera 10 indywidualnych spotkań ze mną w profesjonalnym studiu treningowym w Krakowie, w trakcie których będziemy łączyć elementy fizjoterapii i treningu.

 • Nauczysz się, jak zacząć ćwiczyć w bezpieczny i skuteczny sposób. Poprawisz wzorce ruchowe i zobaczysz, w jaki sposób ustawiać swoje ciało. Ponadto poznasz poprawne techniki wykonywania ćwiczeń siłowych, co zaowocuje lepszymi efektami.

 • Otrzymasz kompletny plan treningowy na 4 tygodnie. Znajdziesz w nim nagrania video i szczegółowe opisy ćwiczeń. Z rozpiski będziesz korzystać samodzielnie, ale będziemy w stałym kontakcie przez ten okres, dzięki czemu zyskasz pełne wsparcie mailowe. Plan treningowy będzie w pełni dopasowany do Twoich indywidualnych możliwości oraz tego, czego nauczysz się podczas trwania programu: „Naucz się trenować”.

W trakcie trwania naszej współpracy, zyskasz wiedzę, umiejętności i narzędzia do samodzielnego trenowania na siłowni. Moim celem jest pokazanie Ci, że trening na siłowni jest zdrowy, skuteczny oraz bezpieczny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Zacznijmy i ciesz się efektami!

Dla kogo jest program?

Program jest idealnym wprowadzeniem do treningu na siłowni dla początkujących. Skorzystają z niego osoby, które chcą nauczyć się ćwiczyć zgodnie ze swoimi predyspozycjami. To również znakomita okazja dla wszystkich – także tych bardziej doświadczonych, aby lepiej poznać swoje ciało i zbadać jego możliwości oraz ograniczenia pod okiem doświadczonego trenera personalnego i fizjoterapeuty.

Korzyści programu „Naucz się trenować” odniosą także osoby, które chcą otrzymać plan treningowy na siłownię, dopasowany do ich indywidualnych możliwości. Ponadto jest to świetna możliwość dla osób, które chcą nie tylko dostać plan, ale również go zrozumieć. W ten sposób nauczysz się, jak ćwiczyć na siłowni, co przyda Ci się w przyszłości podczas samodzielnego układania rozpisek treningowych.

Program kieruję do kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wizyty odbywają się na żywo i mają charakter indywidualny, dlatego nie ma ryzyka, że zrobisz sobie krzywdę. Ponadto program jest poprzedzony szczegółową konsultacją (darmową), która pozwoli mi lepiej poznać Ciebie i Twoje ciało. Nie zastanawiaj się i nie szukaj wymówek, tylko spotkajmy się na konsultacjach, a potem po prostu oceń, czy chcesz skorzystać z mojej pomocy.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

Podstawa Programu, czyli jak zacząć ćwiczyć?

Idea Programu jest bardzo prosta: chcę nauczyć się, jak samodzielnie trenować na siłowni, aby osiągać doskonałe rezultaty, bez narażania się na kontuzje i urazy. Spróbujesz?

Program jest kompleksowy. Nie będziemy skupiać się tylko na poszczególnych ćwiczeniach, ale przyjrzyjmy się Twojemu aparatowi ruchu w holistyczny sposób. W rezultacie poznamy możliwości Twojego ciała i jego ograniczenia. Pokażę Ci, jak przeprowadzać rozgrzewkę, abyś zawsze efektywnie przygotowywał swój organizm do treningu siłowego. Wykorzystamy aspekty treningu medycznego i fizjoterapii sportowej, dzięki czemu nauczysz się patrzeć na swoje ciało nie tylko przez pryzmat ćwiczeń siłowych, ale również zdrowia fizycznego i psychicznego.

Wszystkie wizyty odbywają się w kameralnym i profesjonalnym studiu treningowym w centrum Krakowa. Czekam na Ciebie i jestem gotowy rozpocząć Program. A Ty?

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

jak zacząć trenować

Każdy kiedyś zaczynał i popełniał błędy, ale Ty możesz rozpocząć bez kosztownych pomyłek! Zacznij trenować na siłowni w bezpieczny i skuteczny sposób. Osiągaj lepsze efekty, trenuj zdrowo i czuj się wspaniale. Program „Naucz się trenować” to moja autorska metoda, dzięki której zobaczysz, jak trenować na siłowni – zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami. W trakcie indywidualnych treningów personalnych w Krakowie poznasz sekrety fizjoterapii, treningu medycznego, treningu siłowego oraz wielu innych zagadnień.

@dohealth2023

Szybki kontakt

Obserwuj moje Social Media, a dowiesz się znacznie więcej