Umów wizytę

Treningi personalne

Jak wygląda trening personalny w Krakowie?

Jestem nie tylko trenerem personalnym w Krakowie, ale również masażystą i fizjoterapeutą. Czerpię wiedzę z wielu dziedzin nauki, co przekłada się na holistyczne i kompleksowe podejście do treningu. W ten sposób każdy trening wygląda inaczej, ponieważ dostosowuję jego formę do klientów, którzy dzięki tak indywidualnemu podejściu czują się pewniej i spokojniej

Treningi mają natomiast zbliżoną do siebie strukturę, w której wyszczególniam 3 fazy:

 • Faza wstępna – polega głównie na przeprowadzeniu rozgrzewki i przygotowaniu organizmu do wysiłku fizycznego.

 • Faza główna – właściwa część treningu, w trakcie której realizujemy cele treningowe.

 • Faza końcowa – opiera się o uspokojenie i wyciszenie organizmu po treningu, a także zadbanie o przyspieszenie późniejszej regeneracji.

Jeśli zdecydujesz się na dłuższą współpracę ze mną, możesz spodziewać się, że przebieg treningu będzie zmieniał się w czasie. Modyfikacji będzie ulegał bowiem: cel, objętość i intensywność treningu (np. obciążenie czy liczba serii i powtórzeń), a także poszczególne ćwiczenia.

Pierwszy trening personalny wygląda nieco inaczej i przypomina konsultacje treningowe. Z racji tego, że potrzebuję poznać Twoje możliwości, stopień zaawansowania, aktualne zdrowie, sprawność i wiele innych czynników, przed pierwszym treningiem zadam Ci kilka pytań. Przeprowadzę z Tobą krótki wywiad, dzięki któremu będę w stanie jeszcze lepiej prowadzić indywidualne zajęcia z Tobą. Po zadaniu Ci kilku pytań i poznaniu Twoich możliwości, przejdziemy natomiast do części treningowej!

Co ile odbywają się treningi personalne?

To Ty decydujesz, jak często chcesz ćwiczyć z trenerem personalnym. Aktualne badania naukowe wskazują, że najlepsze efekty daje regularny trening siłowy, wykonywany 3 lub 4 razy w tygodniu. Taka częstotliwość jest najskuteczniejsza w zakresie: modelowania i rzeźbienia sylwetki, utraty kilogramów, zwiększenia kondycji, sprawności i siły czy poprawy samopoczucia. 

Doskonale jednak rozumiem, że nie każdy może sobie pozwolić na tak częste treningi personalne. Zauważ jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy trenowali wspólnie 1 lub 2 razy w tygodniu, a w pozostałe dni możesz wykonywać trening siłowy samodzielnie. Oczywiście, jako Twój trener personalny odpowiednio Cię do tego przygotuję! Jeśli tylko będziesz chciał, otrzymasz ode mnie plan treningowy, konkretne wskazówki, a także nauczysz się nowych umiejętności. W rezultacie będziesz ćwiczyć efektywniej i bezpieczniej, dzięki czemu unikniesz kontuzji w wyniku treningu siłowego.

Ile kosztuje trener personalny?

W DoHealth przygotowałem dla Ciebie cennik trenera personalnego. Znajdziesz w nim zarówno pojedyncze zajęcia, jak i całe pakiety, składające się z 4, 8 lub 12 treningów personalnych! Im większy pakiet, tym mniejsza cena za jeden trening. W rezultacie koszt pojedynczego treningu wynosi 160 zł, natomiast pakiet 12 treningów kosztuje 1750 zł, czyli około 145 zł za jeden trening.

Cennik dotyczy nie tylko treningów personalnych w Krakowie, ale również moich pozostałych usług: masaży oraz fizjoterapii sportowej i terapii manualnej.

Zarezerwuj wizytę

Zarezerwuj wizytę

Co daje trening z trenerem personalnym?

Z własnego doświadczenia, opinii moich klientów oraz licznych badań mogę z całą pewnością powiedzieć, że indywidualne zajęcia z trenerem personalnym zapewniają:

 • Szybsze i lepsze efekty ćwiczeń.

 • Pełne bezpieczeństwo na treningu.

 • Naukę poprawnej techniki.

 • Weryfikację wykonywania ćwiczeń.

 • Minimalizację ryzyka kontuzji.

 • Zmianę nawyków życiowych.

 • Dodatkową motywację.

 • Jasne i realne cele.

 • Indywidualne podejście.

 • Miło spędzony czas.

 • Urozmaicony trening.

 • Wiedzę i umiejętności na przyszłość.

 • Wsparcie dla początkujących.

 • Wsparcie dla zaawansowanych.

Oczywiście, lista korzyści jest znacznie dłuższa, o czym szybko przekonasz się już po pierwszych zajęciach ze mną. Dla osób początkujących przygotowałem nawet autorski program treningowy: „Naucz się trenować”, który zawiera konsultacje, treningi, plany i wiele więcej!

Trening z trenerem personalnym to znakomita inwestycja w siebie! W końcu o wiele lepiej jest teraz zadbać o siebie i swoje zdrowie z trenerem, niż później wydawać majątek na lekarzy, prawda?

Zarezerwuj wizytę

trener personalny w krakowie

Umów się na trening z trenerem personalnym w Krakowie i zadbaj o swoje ciało, zdrowie oraz samopoczucie. Niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania, poprowadzę dla Ciebie treningi personalne, które pokażą Ci, jak ćwiczyć efektywniej, bezpieczniej i zdrowiej.

Indywidualne zajęcia odbywają w kameralnym, klimatyzowanym studio treningowym w centrum Krakowa. Zacznij trenować z DoHealth!

@dohealth2023

Szybki kontakt

Obserwuj moje Social Media, a dowiesz się znacznie więcej